Licznik odwiedzin portalu

Wizyt w miesiącu2544
Łącznie wizyt1214308

Powered by Kubik-Rubik.deDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

www.rowerempopieninach.pl, krościenko, szczawnica, pieniny, małopolska, trasy rowerowe


noclegi kroscienko centrum


Serdecznie witamy w serwisie Rowerempopieninach.pl.


Dziękujemy za odwiedziny i zachęcamy do zapoznania się z jego zawartością.


Dla kogo jest ten serwis? Otóż… postanowiliśmy stworzyć go w odpowiedzi na to, czego sami szukaliśmy w sieci planując aktywny wypoczynek w górach i nie tylko. My czyli kto – zapytacie. My czyli amatorzy rowerów. Słowo „amator” ma w tym przypadku podwójne znaczenie. Amator jako synonim miłośnika dwóch kół, oraz jako antonim zawodowców, którymi nie jesteśmy.


Chcemy pokazać Wam trasy, na które może wybrać się każdy – dosłownie KAŻDY. Naszym celem jest zachęcić Was do odwiedzenia miejsc, które sami odwiedziliśmy w przekonaniu, że sprawi Wam to nie mniej frajdy niż nam. Zachęcić poprzez podzielenie się własnymi spostrzeżeniami, wrażeniami i wspomnieniami z odbytych osobiście wycieczek. Nie będzie to może opis encyklopedyczny zaczerpnięty z przewodników, ale dołożymy wszelkich starań, żeby informacje tu zawarte okazały się przydatne i praktyczne w planowaniu krótszych lub dłuższych wypadów w góry.


Nie tylko trasy rowerowe. Znajdziecie tu rzetelny niezbędnik, pomocny w znalezieniu odpowiedzi na pytania o noclegi, transport, atrakcje turystyczne, zaplecze gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu sportowego, kalendarz imprez, prognozę pogody a nawet lokalizacje bankomatów w okolicy. Czyli wszystko to, co turysta chce wiedzieć i co wiedzieć powinien.


Chętnie dowiemy się też jakie są Wasze wrażenia, spostrzeżenia, uwagi – komentujcie, piszcie.


UWAGA!

Ze względu na ochronę przyrody oraz z uwagi na bezpieczeństwo turystów, w Pienińskim Parku Narodowym jeździmy tylko po 2 trasach: drogą pienińską do Czerwonego Klasztoru oraz drogą do Krasu.

Kajakarstwo w Krościenku n.D

Kroscienko Noclegi


                                                               Nota prawna
Wykorzystywanie w roznych celach np.komercyjnych lub innych wszelkich materiałów oraz fragmentów jak rowniez zdjęć z serwisu jest dozwolone tylko po uzyskaniu pisemnej zgody autora strony. Zabronione jest umieszczanie całości lub fragmentów serwisu w innych stronach internetowych. Oświadczamy, że treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.Autor dokłada starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne rzetelne, ale nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te informacje.Nie odpowiadamy za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach WWW, do których łącza zostały umieszczone w niniejszym serwisie.
 


Serwis ruszył 1 lipca 2011 roku.

stat4u


rowerem po pieninach, rowerempopieninach.pl, kroscienko rower, szczawnica rower, noclegi kroscienko, wyzywienie kroscienko, noclegi szczawnica, wyzywienie szczawnica, pieniny rower, rower w pieninach, rower pieniny, nordic walking pieniny, pokój pieniny, noclegi pieniny, trasa rowerowa pieniny, pieniny szlaki, szczawnica, kroscienko, pieniny, pieniny szlaki turystyczne, nocleg pieniny, trasy rowerowe pieniny, trasy rowerowe szczawnica, pokoje pieniny, trasy krościenko, rowerem krościenko, rower krościenko, scieżki rowerowe pieniny, sciezki rowerowe w pieninach, rowerowe trasy pieninskie, pieninskie trasy rowerowe


Noclegi w Kroscienku

 

Polecamy

NOCLEGI W CENTRUM KROŚCIENKA n.D

Noclegi w Krościenku n.D "U Danusi"

Danuta Machała
ul. św.Kingi 7
34-450 Krościenko nad Dunajcem

kom.602 219 716

e-mail: pieninyonline@poczta.onet.pl

www.noclegikroscienko.pl

Zobacz więcej(kliknij)